Fethiye Dalış – Rafting – Mavi Yolculuk

  • Gidilecek Yer: Akdeniz Bölgesi
  • Süresi: 4 gün
  • Fiyat: 1050TL

* Turlarımız Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül de düzenlenmektedir. Bu Tur için en az 25 kişi gerekmektedir. Verilen fiyat 25 kişilik turda 1 kişi birim fiyatıdır. *

Satın Al

Gün 1 - İzmir / Dalaman / Ölüdeniz

Sabah uçağı ile  İzmir’den  Dalaman’a uçuş. Havaalanında rehber ve aracımızla buluşmanın ardından, Fethiye – Ölüdeniz’e hareket. Otele giriş, yerleşme ve otelde kahvaltı. Daha sonra aktivite alanına transfer. Aktivite başlangıcı, teknede öğle yemeği. Çeşitli koylarda dinlenme ve yüzme molaları. Aktivite sonrası geri dönüş, otele ulaşım. Akşam yemeği sonrası gece eğlenceleri ve süpriz partiler.

Gün 2 - Dalaman Çayı

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Dalaman nehri rafting başlangıç noktasına varış. Ekipmanların hazırlanması, nehir güvenlik eğitimi. Gurupların belirlenmesi, nehire giriş ve aktiviteye başlangıç. Aktivite ortasında mola veriyoruz, bu esnada çeşitli süprizlerimiz, ikramlarımız ve eğlencelerimiz olacak. Aktivitenin sonlandırılması, kılık kıyafet değişimi ve otele dönüş. Otele varış, açık büfe akşam yemeği.

Gün 3 - Ölüdeniz

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Dalış teknesine hareket, daha sonra dalış parkuruna gidiş ve ekipman hazırlıkları. Dalışla ilgili teorik bilgilerin alınması. Dalış faaliyetinin ikişer kişilik gruplarla gerçekleştirilmesi. Öğle yemeği molası dinlenme ve ilk dalışın değerlendirilmesi. daha sonra ikinci dalışın başlangıcı. Aktivitenin bitişi ve otele dönüş. Akşam yemeği sonrası gece eğlenceleri ve süpriz partiler.

Gün 4 - Oniki Adalar

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Tekneye transfer.  Tekne ile tura başlangıç ve öğle yemeyi. Çeşitli koylarda dinlenme ve yüzme molaları. Aktivite sonu geri dönüş sonrasında Dalaman havaalanına transfer.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– Otellerde 3 gece tam pansiyon konaklama

– Lüks araçlarla ulaşım ve ara transferler

– Tüm gündüz ve gece aktiviteleri

– Rehberlik hizmetleri, profesyonel rehber eşliğinde eğitim

– Kairos Tur Güvencesi

– 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Kişisel masraflar.

– Alkollü içecekler.

– Elimizde olmayan nedenlerden dolayı (doğal afetler, sosyal olaylar vb.) çıkabilecek ek harcamalar.

GEREKENLER

– Terlik mevsimsel ayakkabı

– Güneş gözlüğü

– Güneş kremi

– Şort, T-shirt, mayo, bikini ve havlu

– Yedek iç-dış kıyafetler