Benelux Turu

  • Gidilecek Yer: Yurt Dışı Turları
  • Süresi: 7 gün
  • Fiyat: 3140TL

*Bu Tur için 30 kişi gerekmektedir. Verilen fiyat 30 kişilik turda 1 kişi birim fiyatıdır.* *Fiyatlar Euro bazındadır kur değişiminde fiyata yansıyacaktır*

Satın Al

Gün 1 - İstanbul / Paris

Sabah 10.20’de İstanbul’dan Paris’e uçuş ve yerel saatle 13.00’de CDG havaalanına varış.Burada bizi bekleyen otobüsümüzle birlikte gezi için hareket.Zamanın elverdiği ölçüde; Les Invalides – Napolyon’un mezarı – Eiffel Kulesi – Seine Nehri gezisi – Tracadero Meydanından panorama Zafer Takı – Concorde Meydanı – Notre Dame kilisesi- Monmartre Tepesi ve Sacré Coeure Kilisesi, gezileri sonrası otele transfer. Akşam yemeği dışarıda.

Gün 2 – Paris

Kahvaltıdan sonra tam gün Disneyland. Akşam yemekten sonra “ Paris by night”.

Gün 3 – Paris

Kahvaltıdan sonra öğleye kadar kongre katılımı ,öğleden sonra Louvre Müzesi Paris’in modern yüzü La Defense bölgesi. Akşam yemeği dışarıda.Yemekten sonra “ Paris by night” yapabiliriz.

Gün 4 – Paris / Bruges / Bruxelles

Kahvaltının ardından Brüksel’e hareket.Daha önce,4 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Brugge şehrine uğruyor ve Kuzeyin Venediği de denilen bu ortaçağdan izler taşıyan kenti geziyoruz.2 saatlik gezimizin ardından 1 saatlik bir yolculukla daha Bruxelle’e varıyor ve şehir turunda görülecek yerler arasında . Kraliyet Sarayı (dışarıdan fotoğraf ), Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium gezilip otele yerleşiyoruz. Akşam yemeğinden sonra istenirse Grand Place’ı akşam da görebilir meydandaki cafélerden yararlanabiliriz..

Gün 5 – Bruxelles / Amsterdam

Kahvaltıdan sonra Amsterdam’a hareket.3 saatlik bir yolculuktan sonra İlk durağımız Ijsel Gölü kenarında Hollanda’nın rengarenk evleri ve  doğası ile birlikte en popüler sahil / balıkçı kasabaları olan Marken ve Volendam.Ardından Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı gezileri sonrası akşam yemeği .Otele giriş.Amsterdam’ı daha iyi tanımak için Kanal gezisi de mümkün.

Gün 6 – Amsterdam / Luxembourg

Kahvaltıdan sonra 5 saatlik bir yolculuk sonrası Luxemburg’a varıyor ve Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, görüp,  tur bitiminde otele yerleşiyoruz.

Gün 7 – Luxembourg / Paris / Istanbul

Kahvaltıdan sonra uçuş saatine göre serbest zaman, havaalanına trsf ve İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– 3* ve 4* otellerde oda + kahvaltı konaklamalar

– Paris 3 gece / Bruxelle 1 gece / Amsterdam 1 gece / Luxemburg 1 gece

– Havaalanından – havaalanına kadar özel otobüs

– Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

– Kairos Travel Güvencesi

– 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Uçak Bileti

– Yurt dişı çıkış harcı (15 TL)

– Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)

– Otel ekstraları – öğle / akşam yemekleri.

– Müze girişleri- tekne turları vb. ödemeler

– Şöför için tip