İtalya Turu

  • Gidilecek Yer: Yurt Dışı Turları
  • Süresi: 8 gün
  • Tarih: 20/08/2016
  • Fiyat: 4260TL

*Fiyatlarımız iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır.* *Fiyatlar Euro bazındadır kur değişiminde fiyata yansıyacaktır*

Satın Al

Gün 1 - İstanbul / Bergamo / Venedik

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 09.30’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından PC 705 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.25’te Bergamo’ya uçuş. Yerel saat ile 13.25’ta varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket ediyoruz. Güzergâhımız üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Verona-Garda gölü turuna katılma imkanı .Turumuzda büyük bir aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Julietin evi, Kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerden Garda gölü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele giriş.

Gün 2 – Venedik

Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket ediyoruz. Venedik’te tüm gün şehir panoramik şehir turu yapacağız; Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz Gondol turuna veya cam atölyeleriyle ünlü Murano  ve adalar turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer.

Gün 3 – Venedik / Floransa

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Floransa’ya  varışımızı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Floransa’nın ünlü pazarını gezmek, alışveriş yapmak için boş zaman . Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer.

Gün 4 – Floransa

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pisa, Siena ve San Gimignano turuna katılabilirler Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra UNESCO dünya mirası listesinde bulunan San Gimignano ve Siena şehirleri gezilecektir. Tur sonrasında otele dönüş.

Gün 5 – Floransa / Roma

Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu. Turumuzda Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) (ve ünlü markaların dükkanlarıyla ünlü Via dei Condotti’de boş zaman) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele giriş.

Gün 6 – Roma

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler . Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya’nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. Tur sonrasında otelimize veya tercihen Roma kent merkezine transfer ve serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (25 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli  Gece Turuna .  katılabilirler.

Gün 7– Roma

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli &Pompei turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği çamur ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış gibi gözüken insanları görebileceğiniz tek şehirdir.. Daha sonra Italya’nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele transfer.

Gün 8– Roma / Istanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 536 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.40’ta İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Pegasus ile İstanbul / Roma gidiş ve Milano / İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçuş bileti
Roma 3 gece konaklama
Floransa 2 gece konaklama
Venedik 2 gece konaklama
Programda belirtilen tüm transferler,
Programda belirtilen Venedik’ turu
Programda belirtilen Floransa şehir turu,
Programda belirtilen Roma şehir turu,
Şehir ve alan vergileri,
Seyahat sigortası,
Türkçe uzman rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurtdışı çıkış harç pulu (kişi başı 15 TL)
Vize ücreti ( gerekiyorsa )
Öğle ve akşam yemekleri,
Programda ekstra olarak belirtilen turlar
Tekne turları
Müze girişleri
Otelde ve diğer mekânlardaki tüm şahsi harcamalar.