Dalyan Multiaktivite Turu

  • Gidilecek Yer: Akdeniz Bölgesi
  • Süresi: 7 gün
  • Fiyat: 2820TL

* Turlarımız Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül de düzenlenmektedir. Bu Tur için en az 40 kişi gerekmektedir. Verilen fiyat 40 kişilik turda 1 kişi birim fiyatıdır. *

Satın Al

Gün 1 - İzmir / Dalaman / Dalyan

Sabah uçağı ile  İzmir’den  Dalaman’a uçuş. Havaalanında rehber ve aracımızla buluşmanın ardından, Dalyan’a hareket. 14:00 te İztuzu tekne turu – tanışma, Kaunos kaya kral mezarları, Dalyan gölü tekne turu, İztuzu plajı dinlenme molası yüzme güneşlenme, caretta kaplumbağaları yaşam alanını gözlemleme ve geri dönüş. Otele döndükten sonra, açık büfe akşam yemeği. Jazz bar gece aktivitesi.

Gün 2 – Dalyan / Ekincik

Sabah açık büfe kahvaltının ardından Ekincik sörf kampına hareket. Sörf kampına varış ve malzeme ve ekipmanların  hazırlanması. Malzemelerin tanıtılması ve teorik eğitim başlangıcı. daha sonra denizde uygulama ve pratik eğitimi. Denge çalışması, yelkeni kaldırma, board üzerinde pozisyon alma ve seyir çalışması. Öğle yemeği molası ve dinlenme. Pratik eğitime devam; rüzgar altı ve rüzgar üstü dönüş çalışması. Eğitim bitişi malzemelerin toplanması, otele geri dönüş için hazırlık, otele varış. Açık büfe akşam yemeği. Akşam serbest akşam aktivitesi ve dinlenme.

Gün 3 – Dalaman Çayı

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Dalaman nehri rafting başlangıç noktasına varış. Ekipmanların hazırlanması, nehir güvenlik eğitimi. Gurupların belirlenmesi, nehire giriş ve aktiviteye başlangıç. Aktivite ortasında mola veriyoruz, bu esnada çeşitli süprizlerimiz, ikramlarımız ve eğlencelerimiz olacak. Aktivitenin sonlandırılması, kılık kıyafet değişimi ve otele dönüş. Otele varış, açık büfe akşam yemeği. Otelden Marmaris’e hareket. Marmaris barlar sokağına ulaşım ve çeşitli barlarda eğlence ve dans gecesi. Marmaristen çıkış otele geri dönüş ve dinlenme.

Gün 4 – Toparlar Şelalesi

Açık büfe sabah kalhvaltısından sonra toparlar şelalesine hareket ediyoruz. Yürüyüş parkuruna vardıktan sonra 1 saatlik tırmanış ve yürüyüşün ardından şelalede yüzme ve ikramlar. Otele geri dönüş için hareket. Otele varış, açık büfe akşam yemeği. Akşam yemeğinden sonra gece için mehtap turumuza çıkp eğlencelere başlama.

Gün 5 – Ölüdeniz

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Dalış teknesine hareket, daha sonra dalış parkuruna gidiş ve ekipman hazırlıkları. Dalışla ilgili teorik bilgilerin alınması. Dalış faaliyetinin ikişer kişilik gruplarla gerçekleştirilmesi. Öğle yemeği molası dinlenme ve ilk dalışın değerlendirilmesi. daha sonra ikinci dalışın başlangıcı. Aktivitenin bitişi ve otele dönüş. Akşam yemeği sonrası gece eğlenceleri ve süpriz partiler.

Gün 6 – Fethiye

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Jeepsafari için jeeplerimize biniş ve turumuza başlama. Tur bitiminde otelimize dönüş. Akşam yemeği sonrası fasıl gecesi için bara gidiş.

Gün 7– Ölüdeniz

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Tekneye transfer.  Tekne ile tura başlangıç ve öğle yemeyi. Çeşitli koylarda dinlenme ve yüzme molaları. Aktivite sonu geri dönüş sonrasında Dalaman havaalanına transfer.

 

HOTEL

– Dalyan

Perla Otel  www.dalyanlaperlahotel.com

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– Otellerde 6 gece tam pansiyon konaklama

– Lüks araçlarla ulaşım ve ara transferler

– Tüm gündüz ve gece aktiviteleri

– Rehberlik hizmetleri, profesyonel rehber eşliğinde eğitim

– Kairos Tur Güvencesi

– 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Kişisel masraflar.

– Alkollü içecekler.

– Elimizde olmayan nedenlerden dolayı (doğal afetler, sosyal olaylar vb.) çıkabilecek ek harcamalar.

GEREKENLER

– Terlik mevsimsel ayakkabı

– Güneş gözlüğü

– Güneş kremi

– Şort, T-shirt, mayo, bikini ve havlu

– Yedek iç-dış kıyafetler