Dalaman Multi Aktivite ve Rafting

  • Gidilecek Yer: Akdeniz Bölgesi
  • Süresi: 4 gün
  • Fiyat: 1450TL

* Programın başlangıç günü Pazar günleri saat 12:00 dir *

Satın Al

Gün 1 - İzmir / Dalaman

Sabah uçağı ile  İzmir’den  Dalaman’a uçuş. Havaalanında rehber ve aracımızla buluşmanın ardından, Dalyan’a hareket. 14:00 te İztuzu tekne turu – tanışma, Kaunos kaya kral mezarları, Dalyan gölü tekne turu, İztuzu plajı dinlenme molası yüzme güneşlenme, caretta kaplumbağaları yaşam alanını gözlemleme ve geri dönüş. Otele döndükten sonra, açık büfe akşam yemeği. Jazz bar gece aktivitesi.

Gün 2 – Dalyan / Ekincik

Sabah açık büfe kahvaltının ardından Ekincik sörf kampına hareket. Sörf kampına varış ve malzeme ve ekipmanların  hazırlanması. Malzemelerin tanıtılması ve teorik eğitim başlangıcı. daha sonra denizde uygulama ve pratik eğitimi. Denge çalışması, yelkeni kaldırma, board üzerinde pozisyon alma ve seyir çalışması. Öğle yemeği molası ve dinlenme. Pratik eğitime devam; rüzgar altı ve rüzgar üstü dönüş çalışması. Eğitim bitişi malzemelerin toplanması, otele geri dönüş için hazırlık, otele varış. Açık büfe akşam yemeği. Akşam serbest akşam aktivitesi ve dinlenme.

Gün 3 – Dalaman Çayı

Sabah açık büfe sabah kahvaltısının ardından hotelden çıkış. Dalaman nehri rafting başlangıç noktasına varış. Ekipmanların hazırlanması, nehir güvenlik eğitimi. Gurupların belirlenmesi, nehire giriş ve aktiviteye başlangıç. Aktivite ortasında mola veriyoruz, bu esnada çeşitli süprizlerimiz, ikramlarımız ve eğlencelerimiz olacak. Aktivitenin sonlandırılması, kılık kıyafet değişimi ve otele dönüş. Otele varış, açık büfe akşam yemeği. Otelden Marmaris’e hareket. Marmaris barlar sokağına ulaşım ve çeşitli barlarda eğlence ve dans gecesi. Marmaristen çıkış otele geri dönüş ve dinlenme.

Gün 4 – Toparlar Şelalesi

Açık büfe sabah kalhvaltısından sonra toparlar şelalesine hareket ediyoruz. Yürüyüş parkuruna vardıktan sonra 1 saatlik tırmanış ve yürüyüşün ardından şelalede yüzme ve ikramlar. Otele geri dönüş için hareket. Otele varış ve öğlen yemeğinden sonra fotoğraf, video ve vedalaşmanın ardından hotelden çıkış.

 

HOTEL

– Dalyan

Perla Otel  www.dalyanlaperlahotel.com

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– Otellerde 3 gece yarım pansiyon konaklama

– Lüks araçlarla ulaşım ve ara transferler

– Tüm gündüz ve gece aktiviteleri

– Rehberlik hizmetleri, profesyonel rehber eşliğinde eğitim

– Kairos Tur Güvencesi

– 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası